Bestyrelsen

Bestyrelsens sammensætning:

Formand:
Jørgen Buch, Nørresøhøjen 21, 8800 Viborg, Tlf: 20 44 07 44

Email:formand@vsf.dk
Ansvarsområder: lodsejerkartotek

Kasserer:

Søren Gytz Olesen, Skovbakkevej 108, 8800 Viborg, telf. 6189 7877

E-mail: kasserer@vsf.dk

Ansvarsområde: Regnskab/budget


Medl. af bestyrelsen:

Vagn Rasmussen, Erantisvej 7, 7850 Stoholm, telf. 2781 5218

Email: vagn@vsf.dk

Ansvarsområder: Jordbro å


Medl. af bestyrelsen:

Johnny Auchenberg, Brårupvej 8, 7800 Skive, telf. 20 43 01 35

Email: Johnny@vsf.dk

Ansvarsområder: Fiskbæk å,


Medlem af bestyrelsen

Morten Sigby-Clausen, Videbechs Alle 4m, 8800 Viborg, telf. 2814 6352

E-mail: Morten@vibfisk.dk

Ansvarsområder: Bådene på Hald sø


Medlem af bestyrelsen

Henrik Ravn, Kraghøjen 11, 8800 Viborg. Telf. 51982095.

E-mail: henrik@vsf.dk

Ansvarsområde: Karup å


Medlem af bestyrelsen 

Jens Drengsgaard, Viborg, telf. 3048 7902

E-mail: Jens@vsf.dk

Ansvarsområde: 


Suppleant:

Kenneth Elkjær, Møldrup, telf. 28680605

E-mail: Kenneth@vsf.dk

Ansvarsområde, Skals å


Suppleant:

Peter Ballentin, Viborg, telf. 2035 0654

E-mail: Springtand@privat.dk

Ansvarsområde: Simested å










© 2024 Viborg Lystfiskerforening
Log ind som administrator